اخیراً سایت هایی با سوءاستفاده از نام ” آسام” محصولات خود را به فروش می رسانند. به اطلاع میرساند تنها مرجع رسمی شرکت آسام کاران مبنا، وبسایت ASAMIRAN.COM با مدیریت برادران اکبرزاده می باشد. آسام هیچ مسئولیتی در قبال اجناس خریداری شده از مجموعه های متفرقه ندارد

شرکت آسام
  • صفحه اصلی
  • تماس با ما
  • درباره ما
  • فروشگاه
  • وبلاگ
خانه » پی ال سی - PLC » بنتلی نوادا - Bently Nevada

دسته بندی

دسته بندی ها
دسته بندی ها
محدوده قیمتی
محدوده قیمتی - slider
0 ریال0 ریال
خروجی آنالوگ
خروجی آنالوگ
خروجی دیجیتال
خروجی دیجیتال
ورودی دیجیتال
ورودی دیجیتال
ورودی آنالوگ
ورودی آنالوگ
شبکه
شبکه
منبع تغذیه
منبع تغذیه

بنتلی نوادا - Bently Nevada

 معرفی برند بنتلی نوادا

برند بنتلی نوادا (Bentley Nevada) یکی از برندهای برجسته در زمینه سیستم‌های مانیتورینگ و دیاگنوز فنی در صنعت نفت، گاز، و پتروشیمی می‌باشد. در این مقاله، به بررسی بنتلی نوادا به عنوان یکی از پیشروان در این صنعت می‌پردازیم.

کشور مبدأ

برند بنتلی نوادا در ایالات متحده آمریکا تأسیس شده است و همچنان مقر اصلی این شرکت در این کشور قرار دارد.

تاریخچه

شرکت بنتلی نوادا در سال ۱۹۶۲ تأسیس شد و از آن زمان تاکنون به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه توسعه و تولید تجهیزات مانیتورینگ و دیاگنوز فنی در صنعت فعالیت دارد. در سال ۲۰۰۲، شرکت بنتلی نوادا به عنوان بخشی از گروه GE Measurement & Control Solutions (یک بخش از شرکت عمومی جنرال الکتریک) تحت عنوان Bentley Nevada به فعالیت خود ادامه داد.

محصولات و تجهیزات

بنتلی نوادا به تولید محصولات و تجهیزاتی از جمله سیستم‌های مانیتورینگ و دیاگنوز فنی برای صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، و نیروگاه‌ها معروف است. این محصولات شامل انواع سنسورها، سیستم‌های مانیتورینگ و ماشین‌آلات تشخیص و پیش‌بینی انواع خطرات و اختلالات در تجهیزات صنعتی می‌باشد.

نقش در صنعت

بنتلی نوادا با ارائه تکنولوژی‌های پیشرفته و نوآورانه در زمینه مانیتورینگ و دیاگنوز فنی، نقش بسیار مهمی در افزایش بهره‌وری و کارایی تجهیزات صنعتی دارد. این شرکت با ارائه سیستم‌هایی که قادر به پیش‌بینی خطرات و اختلالات در مراحل زودتری هستند، به کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از وقوع حوادث و نواقص در صنایع مختلف کمک می‌کند.

بنتلی نوادا به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه مانیتورینگ و دیاگنوز فنی، در صنایعی مانند نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاه‌ها نقش بسیار مهمی دارد و بهبود عملکرد و ایمنی تجهیزات صنعتی را تضمین می‌کند.

اطلاعات بیشتر ...

قیمت بنتلی نوادا - Bently Nevada

قیمت و خرید BENTLYNEVADA3500

BENTLYNEVADA3500 تجهیزات بنتلی نوادا

استعلام قیمت : 02136617205
3500 یک پکیج کامل مانیتورینگ تجهیزات دوار .

021-36617205