اخیراً سایت هایی با سوءاستفاده از نام ” آسام” محصولات خود را به فروش می رسانند. به اطلاع میرساند تنها مرجع رسمی شرکت آسام کاران مبنا، وبسایت ASAMIRAN.COM با مدیریت برادران اکبرزاده می باشد. آسام هیچ مسئولیتی در قبال اجناس خریداری شده از مجموعه های متفرقه ندارد

شرکت آسام
 • صفحه اصلی
 • تماس با ما
 • درباره ما
 • فروشگاه
 • وبلاگ

دسته بندی

دسته بندی ها
محدوده قیمتی
محدوده قیمتی - slider
0 ریال220,000,000 ریال
خروجی آنالوگ
خروجی آنالوگ
خروجی دیجیتال
خروجی دیجیتال
ورودی دیجیتال
ورودی دیجیتال
ورودی آنالوگ
ورودی آنالوگ
شبکه
شبکه
منبع تغذیه
منبع تغذیه

ماژول ورودی و خروجی S7-1200

معرفی کلی انواع سری 1200 زیمنس

خرید ماژول ورودی و خروجی S7-1200

ماژول های ورودی و خروجی s7-1200، یکی از اصلی‌ترین اجزای عملکردی سیستم کنترل کننده هستند که به عنوان منتقل کننده پیام بین CPU و سیستم‌های کنترل فرآیند، عمل می‌کنند. درواقع واحدهای پردازش مرکزی SIMATIC S7-1200 PLC به عنوان CPU های فشرده با ماژول های ورودی و خروجی یکپارچه، طراحی شده‌اند. طراحی ماژولار این سیستم، امکان رفع محدودیت‌های پیکربندی و تطبیق پذیری این سیستم را با افزودن ماژول های جداگانه، فراهم می‌کند. در این شرایط خرید ماژول های ورودی و خروجی S7-1200 با توجه به اهمیت و حساسیت بالایی که دارد، همواره باید با دقت کامل انجام شود. بنابراین پیش از خرید این ماژول ها لازم است که اطلاعات جامعی درباره جنبه‌های مختلف عملکرد این قطعه، کسب کنید تا بدین ترتیب خریدی تضمین شده و رضایت بخش را تجربه کنید.

مزایای خرید ماژول های ورودی و خروجی s7-1200

به طور کلی ماژول های ورودی و خروجی s7-1200 به عنوان رابط بین کنترل کننده و فرآیند عمل می‌کنند و به صورت مرکزی در CPU و یا در سیستم جانبی غیر متمرکز سیماتیک، قرار می‌گیرند. استفاده از این ماژول ها، مزایای متعددی را در اتوماسیون صنعتی ارائه می‌کند که در ادامه به بررسی برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت:

 • حداکثر عملکرد سیستم

از ماژول های ورودی و خروجی S7-1200 می‌توان برای دریافت حداکثر کیفیت سیستم کنترل و کوتاه‌ترین زمان پالس، بهره برد. این ماژول ها با کمترین تأخیر در زمان دریافت اطلاعات، برای واحدهایی که به دقت بالایی در عملکرد خود نیاز دارند، ضروری‌اند.

 • تشخیص کارآمدتر

با بهره‌وری از ماژول های ورودی و خروجی s7-1200 زیمنس، پیام‌های تشخیصی مجزا، برای عیب‌یابی بهینه ارسال شده و خطاها به طور هدفمند، به سیستم ارسال خواهند شد. این سازوکار شناسایی سریع و دقیق فرآیندهای اتوماسیون صنعتی را به طور هوشمند به انجام می‌رساند.

 • بهبود مقاومت

ماژول های ورودی و خروجی S7-1200 زیمنس، نقش مؤثری در افزایش مقاومت و محافظت از سرمایه شما، ایفا می‌کنند. بدین ترتیب به بهره‌وری از این ماژول ها می‌توانید تا حدود زیادی امنیت اتوماسیون صنعتی را افزایش دهید.

 • سیستم به روز

به روزرسانی های سیستم عامل ماژول های S7-1200 زیمنس، به طور مداوم ارائه می‌شوند؛ بدین ترتیب همواره می‌توانید اطمینان حاصل کنید که همیشه آخرین نسخه از ماژول را دارد. علاوه بر این در هر به‌روزرسانی، عملکردهای جدیدی به سیستم ماژول اضافه می‌شود که عملکرد این سیستم را تا حدود زیادی افزایش می‌دهد.

انواع ماژول های ورودی و خروجی s7-1200 زیمنس

ماژول های ورودی و خروجی s7-1200 زیمنس به عنوان سیستمی فشرده، برای افزایش قابلیت‌های PLC طراحی شده‌اند. امروزه مدل‌های مختلفی از انواع ماژول های ورودی و خروجی برای PLC S7-1200 عرضه می‌شود که هر یک از آن‌ها با طیفی از عملکردهای منحصر به فرد، امکان نظارت بر وضعیت و بهره‌وری از به روزترین فناوری‌ها را برای واحدهای صنعتی فراهم می‌کنند؛ بدین منظور در ادامه به بررسی مدل‌های مختلف از انواع ماژول های ورودی و خروجی S7-1200 زیمنس خواهیم پرداخت:

 • ماژول های دیجیتال

ماژول های دیجیتال ورودی و خروجی، برای تمامی پردازنده‌های سیماتیک s7-1200، به جز مدل سی پی یو 1211C مورد استفاده هستند. این ماژول ها عموماً برای اتصال CPU در فضاهای محدود طراحی شده‌اند و از انعطاف‌پذیری نسبتاً بالایی بهره‌مند هستند. از ماژول های دیجیتال می‌توان برای گسترش سیستم با ورودی و خروجی‌های اضافی و توسعه دیجیتال بیشتر در سیستم S7-1200 استفاده کرد.

 • ماژول های آنالوگ

ماژول های آنالوگ نیز برای تمامی پردازنده‌های SIMATIC S7-1200به جز نمونه CPU 1211C مورد استفاده‌اند و از زمان تبدیل بسیار کوتاهی برخوردارند. از این ماژول ها برای اتصال محرک‌ها و سنسورهای آنالوگ، بدون استفاده از تقویت کننده اضافی، استفاده می‌شود. علاوه بر این ماژول های آنالوگ در کاربردهای پیشرفته‌تر در اتوماسیون صنعتی نیز عملکرد مطلوبی ارائه می‌کنند.  به روزرسانی در ماژول های آنالوگ معمولاً بسیار ساده است و پس از گسترش سیستم می‌توان آن را ارتقاء داد.

 • ماژول های ویژه

ماژول های ویژه اختصاصی ورودی و خروجی s7-1200 زیمنس از دیگر مدل‌هایی است که عملکردهای اضافی را برای سیستم اتوماسیون ایجاد می‌کند. بدین ترتیب با به کارگیری این ماژول ها می‌توان با توجه به عملکرد مطلوب، برخی ویژگی‌ها را برای تشخیص و راه‌اندازی به سیستم اضافه کرد.

 • ماژول های ایمن

ماژول های ایمن از نظر ابعاد با ماژول های استاندارد مطابقت دارند و عملکرد آن‌ها نیز با استاندارد IEC 61508 تائید شده است. ماژول ها ایمن آدرس‌های F را حین راه‌اندازی و استفاده از سیستم شناسایی می‌کنند و از عملکرد ساده و بدون نیاز به هیچ تنظیماتی، برخوردارند. فناوری ماژول های ایمن و اتوماسیون ایمنی همواره از هم جدا هستند و در کنار هم سیستمی یکپارچه ایجاد می‌کنند.

 • ماژول های ارتباطی

همان‌طور که از نام ماژول های ارتباطی می‌توان فهمید، برای تبادل اطلاعات طراحی شده‌اند و این سازوکار را از طریق اتصال نقطه به نقطه انجام می‌دهند. با استفاده از این ماژول ها می‌توان اتصال به PROFIBUS، اترنت صنعتی و اتصال به شبکه تلفن همراه، GSM و GPRS را با کیفیت بالا به انجام رساند. از ماژول های ارتباطی می‌توان بدون محدودیت در تمامی پردازنده‌های سیماتیک و در شرایطی با محدودیت فضا، استفاده کرد.

بهترین های ماژول های ورودی و خروجی s7-1200 زیمنس

با توجه به اهمیت دقت پردازش اطلاعات در فرآیندهای صنعتی، همواره لازم است که هنگام انتخاب ماژول های ورودی و خروجی S7-1200 زیمنس، بهترین نمونه‌ها را برای خرید انتخاب کنید. بدین منظور در ادامه به معرفی و بررسی بهترین مدل‌های ماژول ورودی و خروجی آنالوگ و دیجیتال S7-1200 خواهیم پرداخت:

 • ماژول ورودی و خروجی دیجیتال SM1223

این ماژول از نوع دیجیتال بوده و از 16 کانال ورودی و 16 کانال خروجی از نوع رله‌ای برخوردار است و با استفاده از جریان برق 24VDC به اندازه 2 آمپر، تغذیه می‌شود. این ماژول به طور مؤثر سطح سیگنال‌های دیجیتال خارجی را به سطح سیگنال داخلی کنترلر S7-1200 می‌رساند.

 • ماژول ورودی و خروجی آنالوگ SM1234

ماژول SM1234 از ساختاری مشابه با سیستم اصلی و رزولوشن 14 بیتی برخوردار بوده و امکان تبدیل سیگنال‌های آنالوگ را از فرآیندها به سیگنال دیجیتال، فراهم می‌کند. بدین ترتیب امکان پردازش داخلی توسط SIMATIC S7-1200 فراهم خواهد شد.

 •   ماژول ورودی و خروجی دیجیتال آنالوگ SM1231

ماژول 8 کاناله SM1231 از ابعادی در حدود 100*45*75 میلی متر برخوردار بوده و یکی از بهترین انتخاب‌ها برای افزایش عملکرد سیستم PCL است. درواقع با بهره‌وری از این ماژول می‌توان 8 ورودی آنالوگ به سیستم S7-1200 اضافه کرد و انواع سیگنال‌های ترموکوپل را با دقت بالایی دریافت نمود.

قیمت ماژول های ورودی و خروجی s7-1200

قیمت ماژول های ورودی و خروجی S7-1200 زیمنس با توجه به پارامترهای مختلفی تعیین می‌شود، از این رو نمی‌توان قیمت دقیق این تجهیزات را اعلام نمود. به عنوان مثال عواملی همچون نوسانات بازار در زمان خرید، نوع ارسال، آنالوگ یا دیجیتال بودن ماژول، مدل سیستم، نوع کاربری و…، همگی در تعیین قیمت نهایی این قطعات نقش دارند. بدین منظور لازم است که ابتدا ویژگی‌های مورد نظر و اهداف خرید ماژول را تعیین کرده و سپس قیمت دقیق نمونه انتخابی را از مراجع معتبر استعلام بگیرید.
تفاوت های ماژول های انالوگ و دیجیتال s7 -1200 زیمنس

پیش از این به معرفی و بررسی ویژگی‌های هر نمونه از ماژول های آنالوگ و دیجیتال پرداختیم؛ اما این دو ماژول که تفاوت‌هایی در ساختار و عملکرد خود دارند؟ درواقع ماژول های دیجیتال با عملکرد وسیعی که دارند، سنسورهای کنترل کننده S7-1200 را قادر می‌سازند تا وضعیت فرآیند را در هر لحظه تعیین کند. این ماژول ها متناسب با نیاز واحد صنعتی، ضمن افزایش کارایی PLC، امکان صرفه جویی در فضا را فراهم می‌کنند. ماژول های ورودی آنالوگ نیز به عنوان ترکیبی از دقت و کارایی، برای ثبت سیگنال‌های فرآیند مانند فشار یا دما، طراحی شده‌اند. این ماژول بسته به نوع اندازه‌گیری، امکان تشخیص و تعیین جریان، ولتاژ، مقاومت و امکان اتصال دماسنج‌های مقاومتی و ترموکوپل‌ها را فراهم می‌کند.

درواقع ماژول های دیجیتال از سیگنال‌های گسسته دو حالتی استفاده می‌کنند و تنها امکان تشخیص شرایطی مانند وضعیت روشن و خاموش یا کم و زیاد را فراهم می‌کنند. این در حالی است که ماژول های آنالوگ از سیگنال‌های پیوسته استفاده می‌کنند و امکان تعیین مشخصه‌هایی از جمله ولتاژ، جریان و… را فراهم می‌سازند. با این وجود هر دو مدل ماژول های دیجیتال و آنالوگ، ورودی و خروجی‌هایی را که محرک‌های مختلف برای انجام فرآیند به آن‌ها نیاز دارند را برای اجرای عملکرد فراهم می‌کند.
مهم ترین کاربرد های ماژول های ورودی و خروجی سری s7-1200

ماژول های ورودی و خروجی سری s7-1200 زیمنس، راه‌حل مناسبی برای طیف وسیعی از عملکردهای اتوماسیون صنعتی هستند. این سیستم با بهره‌وری از سیم کشی سیستم SIMATIC TOP، اتصال سریع و آسان سنسور و محرک‌ها را فراهم می‌کند. اما این تنها کاربرد این قطعات نیست؛ بدین منظور در ادامه به بررسی مهم ترین کاربردهای ماژول های ورودی و خروجی S7 1200 خواهیم پرداخت:

 • کنترل دقیق عملکرد واحدهای صنعتی
 • انتقال اطلاعات به سیستم مدیریتی
 • اتصال سیستم‌های شبکه صنعتی
 • ایجاد ارتباط بین CPU و شبکه مدیریت

ویژگی‌های منحصر به فرد ماژول های ورودی و خروجی s7-1200

به طور کلی ماژول های ورودی و خروجی S7-1200 از ساختاری ساده برخوردارند و به راحتی و بدون نیاز به تنظیمات یا ابزار پیچیده، در اتوماسیون صنعتی PCL نصب خواهند شد. این ماژول ها با اتصال یکنواختی که از طریق 40 پین جلو ماژول انجام می‌شود، نقش مؤثری در صرفه جویی هزینه‌های راه‌اندازی سیستم خواهند داشت. ماژول های ورودی و خروجی S7-1200 خروجی استاندارد شده‌ای را در سیستم ارائه می‌دهند و با بهره‌گیری از ماکروهای نمودار مدار، خطاهای سیم کشی سیستم را کاهش می‌دهند. علاوه بر این، ماژول های s7-1200 بدون نیاز به ابزار اضافی، امکان ایجاد نوارهای برچسب گذاری را در پورتال TIA، فراهم می‌کنند.

مرکز و نمایندگی فروش ماژول های ورودی و خروجی s7-1200

پیش از این هم به اهمیت عملکرد ماژول های ورودی و خروجی s7-1200، اشاره کردیم؛ در این شرایط برای دریافت بهترین کارایی و افزایش دقت عملکرد سیستم‌های صنعتی، لازم است که هنگام خرید ماژول های ورودی و خروجی، از اصالت و کیفیت این قطعات، اطمینان حاصل کنید. این شرایط تنها در صورتی امکان‌پذیر است که برای خرید این کالا به مراجع معتبر و تخصصی مراجعه کنید. بدین منظور فروشگاه آسام به عنوان یکی از باتجربه ترین فعالان در عرصه فروش انواع قطعات اتوماسیون صنعتی و نمایندگی، آماده ارائه خدمات فروش انواع ماژول های ورودی و خروجی S7-1200 زیمنس با بهترین سطوح کیفیتی و مناسب ترین قیمت ها به شما عزیزان است. درواقع فروشگاه آسام در نظر دارد تا با ارائه خدمات باکیفیت، زمینه همکاری‌های گسترده را فراهم سازد و رضایت مشتریان را نسبت به محصولات خود کسب کند.

اطلاعات بیشتر ...

قیمت ماژول ورودی و خروجی S7-1200

خرید برد ارتباطی RS485 سری S7-1200

برد ارتباطی RS485 سری S7-1200

قیمت اصلی 40.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 35.000.000 ﷼ است.
سیگنال برد خروجیSB1222 با 4کانال دیجیتال S7-1200

سیگنال برد خروجی SB1222 زیمنس با 4کانال دیجیتال S7-1200

قیمت اصلی 70.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 65.000.000 ﷼ است.
سیگنال برد خروجی SB1222

سیگنال برد خروجی SB1222 زیمنس سری S7-1200

قیمت اصلی 75.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 70.000.000 ﷼ است.
سیگنال برد خروجی آنالوگ 1 کاناله SB1232 سری S7-1200

سیگنال برد خروجی آنالوگ زیمنس تک کاناله SB1232 سری S7-1200

قیمت اصلی 80.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 55.000.000 ﷼ است.
سیگنال برد ورودی SB1221 با 4کانال دیجیتال S7-1200

سیگنال برد ورودی SB1221 زیمنس با 4 کانال دیجیتال S7-1200

قیمت اصلی 61.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 60.000.000 ﷼ است.
سیگنال برد ورودی SB1221 با 4 کانال دیجیتال S7-1200

سیگنال برد ورودی SB1221 زیمنس با 4 کانال دیجیتال S7-1200

قیمت اصلی 61.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 60.000.000 ﷼ است.
سیگنال برد ورودی SB1231 با 1 کانال آنالوگ S7-1200

سیگنال برد ورودی SB1231 زیمنس با 1 کانال آنالوگ S7-1200

قیمت اصلی 75.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 50.000.000 ﷼ است.
SB1231 RTD S7-1200

سیگنال برد ورودی آنالوگ 1 کانال SB1231 RTD S7-1200

قیمت اصلی 89.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 80.000.000 ﷼ است.
 • کد فنی: 6ES7231-5PA30-0XB0
 • مدل کارت : سیگنال برد (SB) آنالوگ
 • تعداد نوع کانال:1 کانال ورودی
 • دقت :16بیت
 • تغذیه 24V DC
 • ابعاد :38م.م، ارتفاع 62م.م، عمق 21م.م
 • وزن:35g
ماژول شبکه مدباس S7-1200

کارت شبکه مدباس  CM1241 S7-1200

قیمت اصلی 55.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 45.000.000 ﷼ است.
 • کد فنی: 6ES7241-1CH32-0XB0
 • مدل کارت :ماژول ارتباطی CM1241 S7-1200
 • تعداد نوع کانال:4 کانال ورودی
 • دقت :15بیت
 • تغذیه 24V DC
 • ابعاد :عرض 45م.م ، ارتفاع 100 م.م، عمق 75م.م
کارت ورودی آنالوگ ترموکوپل 8 کانال SM1231 TC S7-1200

کارت ورودی آنالوگ 8 کانال SM1231 TC S7-1200

قیمت اصلی 230.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 190.000.000 ﷼ است.
 • کد فنی: 6ES7231-5QF32-0XB0
 • مدل کارت : سیگنال ماژول (SM) آنالوگ
 • تعداد نوع کانال:8 کانال ورودی ترموکوپل
 • دقت :15بیت
 • تغذیه 24V DC
 • ابعاد :عرض 45م.م ، ارتفاع 100 م.م، عمق 75م.م
کارت ورودی آنالوگ 8 کانال SM1231 S7-1200

کارت ورودی آنالوگ 8 کانال SM1231 S7-1200

قیمت اصلی 165.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 149.000.000 ﷼ است.
 • کد فنی: 6ES7231-4HF32-0XB0
 • مدل کارت : سیگنال ماژول (SM) آنالوگ
 • تعداد نوع کانال:8 کانال ورودی
 • دقت :13بیت
 • تغذیه 24V DC
 • ابعاد :عرض 45م.م ، ارتفاع 100 م.م، عمق 75م.م
 • وزن: 180g
SM1232 6ES7232-4HB32-0XB0

ماژول خروجی آنالوگ 2 کاناله SM1232 سری S7-1200

قیمت اصلی 120.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 100.000.000 ﷼ است.
ماژول خروجی آنالوگ 4 کانال SM1232 S7-1200

ماژول خروجی آنالوگ 4 کانال SM1232 S7-1200

قیمت اصلی 200.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 149.000.000 ﷼ است.
6ES7232-4HD32-0XB0
ماژول خروجی دیجیتال SM1222

ماژول خروجی دیجیتال SM1222 زیمنس با 16 کانال ترانزیستوری S7-1200

قیمت اصلی 90.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 82.000.000 ﷼ است.
ماژول خروجی دیجیتال SM1222 با 16 کانال رله ای S7-1200

ماژول خروجی دیجیتال SM1222 زیمنس با 16 کانال رله ای S7-1200

قیمت اصلی 90.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 85.000.000 ﷼ است.
ماژول خروجی دیجیتال SM1222

ماژول خروجی دیجیتال SM1222 زیمنس با 8 کانال ترانزیستوری S7-1200

قیمت اصلی 65.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 55.000.000 ﷼ است.
ماژول خروجی دیجیتال SM1222 با 8 کانال رله ای S7-1200

ماژول خروجی دیجیتال SM1222 زیمنس با 8 کانال رله ای S7-1200

قیمت اصلی 70.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 65.000.000 ﷼ است.
6ES7238-5XA32-0XB0

ماژول محاسبه گر انرژی S7-1200

استعلام قیمت : 02136617205
6ES7238-5XA32-0XB0
ماژول ورودی SM1221 با 16 کانل دیجیتال S7-1200

ماژول ورودی SM1221 زیمنس با 16 کانال دیجیتال S7-1200

قیمت اصلی 89.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 82.000.000 ﷼ است.
ماژول ورودی SM321 با 8کانال دیجیتال S7-1200

ماژول ورودی SM1221 زیمنس با 8 کانال دیجیتال S7-1200

قیمت اصلی 59.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 55.000.000 ﷼ است.
کد فنی :6ES7221-1BF32-0XB0
 • 8 کانال ورودی دیجیتال
 • منبع تغذیه : 24V DC
 • نوع سیم بندی SINK/SOURS
ماژول ورودی آنالوگ 4 کانال(RTD) SM1231 S7-1200

ماژول ورودی آنالوگ 4 کانال (RTD) SM1231 S7-1200

قیمت اصلی 165.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 130.000.000 ﷼ است.
ماژول ورودی آنالوگ 4 کانال SM1231 S7-1200

ماژول ورودی آنالوگ 4 کانال SM1231 S7-1200

قیمت اصلی 110.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 98.000.000 ﷼ است.
کارت ورودی آنالوگ 4 کانال SM1231 S7-1200

ماژول ورودی آنالوگ 4 کانال SM1231 S7-1200

قیمت اصلی 250.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 220.000.000 ﷼ است.
 • کد فنی: 6ES7231-5ND32-0XB0
 • مدل کارت : سیگنال ماژول (SM) آنالوگ
 • تعداد نوع کانال:4 کانال ورودی
 • دقت :15بیت
 • تغذیه 24V DC
 • ابعاد :عرض 45م.م ، ارتفاع 100 م.م، عمق 75م.م
ماژول ورودی آنالوگ 4 کاناله (TC)SM1231 سری S7-1200

ماژول ورودی آنالوگ 4 کاناله (TC)SM1231 سری S7-1200

قیمت اصلی 185.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 170.000.000 ﷼ است.
6ES72315QF32-0XB0
ماژول ورودی آنالوگ 8 کاناله (RTD)SM1231 سری S7-1200

ماژول ورودی آنالوگ 8 کاناله (RTD)SM1231 سری S7-1200

قیمت اصلی 230.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 220.000.000 ﷼ است.
ماژول ورودی خروجی SM1223 با 16 کانال (RLY) دیجیتال S7-1200

ماژول ورودی خروجی SM1223 زیمنس با 16 کانال (RLY) دیجیتال S7-1200

قیمت اصلی 93.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 85.000.000 ﷼ است.
ماژول ورودی خروجی SM1223

ماژول ورودی خروجی SM1223 زیمنس با 16 کانال (TR) دیجیتال S7-1200

قیمت اصلی 91.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 85.000.000 ﷼ است.
ماژول ورودی خروجیSM1223

ماژول ورودی خروجی SM1223 زیمنس با 32 کانال (RLY) دیجیتال S7-1200

قیمت اصلی 125.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 113.000.000 ﷼ است.
ماژول ورودی خروجی SM1223 با 32 کانال (TR) دیجیتال S7-1200

ماژول ورودی خروجی SM1223 زیمنس با 32 کانال (TR) دیجیتال S7-1200

قیمت اصلی 121.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 113.000.000 ﷼ است.
ماژول ورودی خروجی آنالوگ SM1234 S7-1200

ماژول ورودی خروجی آنالوگ SM1234 S7-1200

قیمت اصلی 159.000.000 ﷼ بود.قیمت فعلی 145.000.000 ﷼ است.
6ES7234-4HE32-0XB0

021-36617205